| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Ce semnificatie are visul in care fac sex cu persoana pe care o plac? Am avut visul de 3 ori in ultimele luni.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că asta vrei.

| seth2016 a răspuns:

Din putinele detalii pe care le dai partida de sex poate simboliza apropierea de persoana respectiva. Daca e crush-ul tau nu e vorba de dirty dream ci de faptul ca te atrage o trasatura sau calitate a ei/lui.

De multe ori o persoana pe care o placi simbolizeaza in vis o trasatura de personalitate, o calitate pe care ai vrea sa o dezvolti la tine. Dezvoltarea calitatii inseamna expunere, vulnerabilitate, munca, la fel ca la sex. Din nou, nici vorba de dirty dream.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că te-ai gândit intens la acea persoana și subconștientul a memorat cel mai mult acel gând stocat. Gândul se materializează în vis

| Suki111 a răspuns:

Ca il/ o placi