| pspspsps a întrebat:

Ce semnificatie are atunci cand visezi persoana de care iti e cel mai dor?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ţi-ai răspuns singură: înseamnă că ai sentimente profunde pentru respectiva persoană şi că îţi doreşti să fie prezentă în viaţa ta.

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Nu are nici o semnificatie. iti e dor de aceea persoana pentru ca te tot gandesti la ea, si daca te gandesti la ea inainte sa te pui la nani e si normal sa o visezi, nu e nimic paranormalhee hee toate au o explicatie logica, poate ca doar noi nu o vedem la un anumit moment. happy

| RoXxy a răspuns:

Raspunsul tau este exact in intrebare:iti e f dor de persoana respectiva:p

| Gmcc a răspuns:

Se zice ca: "daca adormi cu cine in gand acea perosana o visezi"! Mi s-a intamplat de foarte multe ori iar a doua zi cand te trezesti(daca persoana aia o placi sau o iubesti) parca esti si mai indragostit sau il iubesti mai mult!

| Dearscorpion a răspuns:

Ca prea tare iti e dor!

| pspspsps explică:

Am visat-o pe prietena mea cea mai buna. eu sunt acum (am intrat in a 5-a) intr-o clasa de dimineata si ea a ramas dupa-amiaza (am fost la aceeas scoala, pana sa ma mut la alta intr-o clasa de dimineata) sine e foarte dor una de cealalta!

| MilitaruBianca a răspuns (pentru pspspsps):

E vorba de lorena nu?

| pspspsps explică (pentru MilitaruBianca):

Normal, Biancooo!