| MaryLaury a întrebat:

Ce credeti ca e bine sa te saruti la prima intalnire, adica atunci cand baiatul vrea sa te sarute sa il lasi sau nu, iar dupa asta ce va gandi baiatul despre tine in functie daca la-i lasat sa te sarute sau nu. laughing pup!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il lasi poate sa zica ca asa faci si cu altii, daca nu zice ca esti mai greu de cucerit

| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare aiurea ideea sarutului de la prima intalnire. Ca sa fie mai special trebuie sa se creeze putina tensiune si asta nu se intampla din doar cateva ore petrecute impreuna chiar daca va cunosteati dinainte. Dar si daca ar incerca sa ma sarute si l-as refuza tot nu cred ca as vrea sa mai am tangente cu el. laughing Nu-mi plac tipii prea grabiti

| Shriti a răspuns:

Depinde de ce simti tu. Eu personal nu prea cred ca este asa de bine, din considerentul ca s.ar putea sa creada ca te "dai" prea repede. Adica, trebuie sa il faci sa astepte, sa te doreasca, sa il tii TU sub control, sa nu te aiba de prostuta si naiva. Il indemni, il momesti, dar nu.i dai, aici trebuie sa fie o strategie bine pusa la punct, asa ca mai abtine.te vreo 2, 3 intilniri. :**