| lolidulcika a întrebat:

Cu cateva zile in urma am avut prima intalnire cu un baiat. La inceput am fost amandoi mai timizi, dar peste catva timp ne'am dat drumul. Mie imi place de el si lui la fel. Se vede. Ma atrage ca un magnet si cred ca si el la fel. Pentru ca se vede. La sfarsit, ne'am luat larevedere blah blah. Iar apoi, pe mess, cand am ajuns acasa mi-a zis ca vroia sa ma imbratiseze doar ca a crezut ca e prea mult avand in vedere ca e prima noastra intalnire. Si, la fel am vrut si eu. I'am spus asta. Desi sunt sigura ca ma place. Asi vrea sa stiu cum ar trebui sa fie a doua intalnire, ma gandesc ca mai avansam putin thinking Asi vrea multe detalii. Va roog. Sfaturi. Vreau ca totul sa fie perfect. Multumesc. Dau funda pentru. cela mai bune sfaturi.

Răspuns Câştigător
| funxoxo a răspuns:

Nu e neaparat sa faca el primul pas, puteti sa,, avansati'' amandoi pentru ca poate uneori nu se vede dar si baietii au emotii poate mai mari ca ale fetelor.Nu va fi foarte diferita de prima, dar eu nu prea am inteles partea cu imbratisarea, e ceva inofensiv.Fii tu insati si incearca sa aduci in discutie lucruri comune, nu barfe ca intre fete gen: Ai vazut ce pantaloni avea x.Sa nu zici prea multe despre tine pentru ca il va plictisi, si apoi nu va mai avea ce sa te intrebe, trebuie sa te descopere pe parcurs.Incearca sa eviti sa-i spui in fata,, te iubesc'' pentru ca te vei rusina...Fii tu

sper ca te-am ajutat. fundita?

2 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

A doua intilnire-putin mai alt fel ca prima, si ca sa iasa totul bine trebuie doar sa fii tu, nu alt cineva in corpul tau

| zambetultau a răspuns:

Pai ar tebui sa te comporti normal daca face el primul pas il faci si tu.si cred ca doreste sa va sarutati din cate imi povestesti tu.noroc