| blueeyes_3450 a întrebat:

Ce sfaturi puteti sa-mi dati pentru a impiedica monotonia in cuplu?

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Vino mereu cu ceva nou! cu o idee! incata-ti partenerul cu ceva! Chiar daca te-ai obisnuit evita sa petreceti foarte mult timp impreuna, atunci cand trebuie sa-l suni fa-l sa astepte putin, mai da-i din cand in cand cate un motiv de gelozie! apoi fa-i o declaratie de dragoste si va iesi bine! deci pasul 1 gaseste paie pasul 2 punele una peste alta si pasul 3 da-le foc!