| sandutzu555 a întrebat:

Ce si-ar dori o fata de la un baiat? caracter, fizic.etc

9 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

1. Sa fie sincer!
2. Sa fie baiat de treaba!
3. Sa nu insele!
4. Sa fie dragut din toate punctele de vedere!
5. Restul vine de la sine...

| logatcamembru a răspuns:

Sufletul love strucklove strucklove strucklove struck :*pup

| xAnDrAx a răspuns:

*-Buna
Pai trebuie sa alegi momentele potrivite cind sa fii sensibil, cind sa fii romantic si cind sa fii dur. Si fetele isi doresc atentie, sa fie ingrijite, pazite, sa se simta in sigranta alaturi de iubit.

| SmoKKe19 a răspuns:

Sa aiba pla mare

| vreau1alint a răspuns:

Fizicul e important doar la inceput, la primul impact sa zicem dupa aia ideea e ca baiatul sa fie sincer, tandru, de inselat, mie cel putin nu imi pasa. Daca ma iubeste se intoarce la mine daca nu nu imi pasa. Cel mai bine la un baiat se potriveste seriozitatea care, din pacate desi se asorteaza si la vagabonzi si la astia mai cumintei nu se gaseste in magazine, deocamdata laughing

| ank a răspuns:

O fata isi doreste de la baiat sa fie iubita. Si asta presupune pe langa iubire,sa fie admirata, sa fie ascultata, inteleasa si respectata.

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Sa nu fie un nesimtit cum sunt mai toti baietii in zilele noastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

conteaza banii persoanele de mai sus au tone de banii desigur ele nu isi doresc banii / ca naiba sasi doreasca o fata daca nu banii fi realist nu visator daca esti frumos prinzi o pustioaca faci sex pe un suc cu o studenta faci pe mai multe sucuri cam cat un strand / ipocrizia e la maxim in societatea romaneasca sandule fara banii nu ai nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atitudinea e totul, crede-ma.