| princess_1786 a întrebat:

Ce-si doreste o femeie de la un barbat?

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Iubirea

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e curva atunci vrea doar bani, daca e una calculata si cuminte vrea dragoste si armonie in relatie.

| Razvan a răspuns:

Toate chestiile care pot/nu pot fi cumparate cu banistraight face

| Floreenofficial a răspuns:

Isi doreste sa primeasca tot ceea ce are nevoie in plan material si emotional-afectiv.

| elasexygagica a răspuns:

O scula mare si jucausawinking

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu personal imi doresc de la un barbat intelegere, afectiune, iubire. Si bineinteles sa fie sincer si fidel.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Toate chestiunile pe care nu i le poate da.

| User a răspuns:

Milioane, milioane, milioane, milioane

| Blondamea a răspuns:

Depinde fiecare femeie unele vor numai sex altele numai bani altekle nu vor decat sa fie iubite

| Hombre a răspuns:

Sa o f*tă bine.

| denysame a răspuns:

Unele femei vor de la barbati doar:sex si banii...alte femeii vor numai lucruri bune de la ei(in sensul de bine)

| RealLife a răspuns:

Sex, bani sau dragoste