| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Ce simt baietii cand sunt indragostiti pana peste cap? ( fara sa iubeasca acea persoana)

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

Eu cand sunt indragostit simt ca totul este posibil. Am o senzatie de placere cand vorbesc cu persoana iubita. Este acel sentiment care nu il poti exprima in cuvinte.Parca ai zbura.Simti fluturi in stomac. Oricum chiar daca este cel mai frumos lucru, daca ma mai indragostesc de o persoana gresita cand simt flururii promit ca mananc naftalinawinking

12 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Gandesc mai prost decat gandeau inainte...asa fac baietii indragostiti pana peste cap

| Wehrmacht a răspuns:

Indragostit fara sa iubesti? Aaa...da, s-ar putea sa ne doara capul in anumite cazuri.

| Alexandru0007 a răspuns:

Simti o nevoie..de 24 de ore din 24..sa revezi persoana de care esti indragostit.

| RAY a răspuns:

Cum poti fi indragostit fara sa iubesti?
simte placere fizica la inceput apoi iubire si atasamant in timp, mai noi iubirea inseamna sex si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti fi indragostit pana peste cap daca nu iubesti? Asta nu are sens.

| unknøwn a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite aşa bine:
http://stelagheorghe.blogspot.ro/......-iubi.html
Nu înţeleg oamenii care îşi dau cu părerea despre lucruri pe care nu le-au înţeles vreodată. Nu ştii?! Păi taci bă! Nu dezinforma lumea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknøwn):

N-am stat sa citesc articolul ala de rahat. A fi indragostit inseamna a iubi.
Poate articolul ala se refera la a iti placea de cineva si a-ti dori sa vezi pe acel cineva tot timpul, dar asta nu e dragoste. Dragostea este un cuvant sinonimc cu iubirea, nu eu spun asta ci limba romana.
P.S. "Nu dezinforma lumea".

| aqswdefrgthyjukilo explică (pentru unknøwn):

Bine ca mai e cineva care stie ca e diferenta intra a iubi si a fii indragostitlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor hotaraste-te
nu se indragostesc, li se scoala.

| chazz a răspuns:

Eu nu mai simt nimic.
Vrei sa fi cu acea persoana tot timpul si sa faci totul pentru ea.

| ClauditaSmile a răspuns:

Eu simt un sentiment puternic in piept, bucurie si ca pot reusii sa fac orice

| AngelaMatache892 a răspuns:

Cand tipii sunt indragostiti pana peste cap simt furnicaturi in celalalt cap