| adelapitica a întrebat:

Buna all, ma simt singura vreau pe cineva langa mine sa pot vorbi, sa ma simt iubita. dar nu am gasit nici o persoana pana acumsadcand vad doi indragostiti nu stiu ma simt aiurea. ce sa fac? dau funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Sa iti cauti un prieten.winking
sau daca ii sa gandest la "rece" poti observa ca dragostea iti fura uneori mult timp, in care ai putea sa faci multe lucruri
iti sugerez totusi sa iti faci un iubit
bafta happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca in primul rand ar trebui sa te schimbi tu ca persoana, probail esti genu de fata mai timida...Incerca sa iesi cu prieteni/colegi prin oras cat mai des, trebuie sa te abordeze cineva si pe tine! Dar inainte de toate fate placuta, sociabila si spune o gluma bun la momentu potrivit.Incerca sa interactionezi mai des cu omenii, sa-i cunosti mai bine si usor usor iti vei gasi si tu pe cineva pe placul tau! Sti cum e, toate la timpul lorhappy

| costel24ro a răspuns:

Daca vrei dragoste nu trebuie sa faci nimic, sa fii naturala, sincera si impacata cu tine insuti.nu gasesti tu dragostea,ea te gaseste pe tine! daca in schimb vrei o relatie,ca sa nu te mai simti singura,asta-i altceva,sa te simti iubita e usor,baieti sunt,dar trebuie sa fie si un sentiment reciproc,nu stai cu cineva doar ca te iubeste el si tu... sfatul meu e sa astepti sa apara persoana potrivita p care o s-o placi, si sa te placa! ai grija ce-ti doresti, ca se poate intampla! rabdare si lasa natura sa-si urmeze cursul!