| ღSคภ๔яค a întrebat:

Ce simte o fata in timpul contactului sexual?

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Daca are orgasm simte placere, daca nu, durere.
Indiferent de orgasm, prima data se zice ca e dureros ( depinde ). Daca as fi fata ti-as da mai multe detalii laughing

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Placere.

| gigiro a răspuns:

Depinde de fata! Unele chiar nu simt nimic! Altele se simt minunat, pentru ca-si iubesc partenerul, si pentru ca se potrivesc! Senzatiile acelea nu se pot traduce in cuvinte.

| katy a răspuns:

Placere,daca se potrivesc la pat. daca nu,. nimiclaughing

| Foca a răspuns:

Ce sa simta excitatie si placetehee hee

| cOnTexT a răspuns:

Durere la inceput apoi placere happy, asa mi s-a zis laughing

| Emma a răspuns:

Te simti binewinking

| Phutui a răspuns:

Simte ceva in plus... si o sa realizeze ca e o leg tare intre ea si partenerul ei, dar mai mult in dansa

| DorelSudoru a răspuns:

Incearca si o sa vezilaughing

| eurynomus a răspuns:

Placere, evident daca tipul e destul de priceput sa o provoace

| TheoIsBack a răspuns:

Doar plăcere =p~.

| andrey23 a răspuns:

Simte ca ceva a intrat in ea? happy

| Dumnezeu_5734 a răspuns:

Un penis în ea.

| Sophiie a răspuns:

Placere, se simte satisfacuta depinde de partener si de cm decurge...