| Sentimente17 a întrebat:

am o intrebare care ma rascoleste, de ce prietenul meu ejaculeaza prea repede in timpul contactului sexual?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru ca e prea excitat.

| Emilian65 a răspuns:

Prea repede, dupa cate minute?

| Azµre a răspuns:

Ce înseamnă repede la tine?

| pietrean a răspuns:

Ori este prea excitat,este "incepator", ori se grabeste sa nu fiti prinsi, ori se gandeste doar la el(lui sa-i fie bine si atat) si mai ales ca nu se gandeste la tine, ca sa te simti si tu bine
Preludiu, cam cat dureaza? Cam 20-30 minute, este indicat, ca sa fii si tu excitata. Poate el nu rezista atat!

| varcolaccc a răspuns:

Fiindca e foarte excitat si asa se intampla, la unu disperat dupa femei isi da drumu in mai putin de 1 min

| Printzzesa a răspuns:

Este excitat asa se intampla la orice baiat/barbat depinde kiss