| Loca a întrebat:

Daca in timpul contactului Sexual prezervativul a alunecat, cum il pot scoate?

Răspuns Câştigător
| rino90 a răspuns:

Pai. nu cred ca o sa ai nevoie de prodramare.
te duci, vb cu asistenta ca ai o problema. ii zici ca te-ai pricopsit cu el si ca te deranjeaza si nu ai vrea sa o amani.
in principiu cam asta ar trebui
ma indoiesc ca o sa il scoti u singura
in afara de doctor, am o recomandare oribil de proasta. sa il lasi pe prieten sa incerce, dar cum am mai zis... e oribil de proasta ideea, pentru ca nu e medic si nu stie ce face si pe unde sa umble, iar u singura nu vezi ca sa faci asta
fa-ti curaj cu ginecologu

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Apuci de margini si il extragi.Nu uita de igiena intima dupa aceasta operatie!

| Loca explică (pentru fabiola):

Dar e bagat foarte adanc, si nici nu-l pot prinde...

| fabiola a răspuns (pentru Loca):

Foloseste acelasi instrument cu care ai masurat adancimea!

| rino90 a răspuns:

Uhhh... nasol.
daca nu ai reusit cu "2 degete", mergi la ginecolog si nu-l lasa asa.
risti infectii (de la cauciuc) plus sarcina, pentru ca presupun ca si-a dat si drumul daca i-a alunecat.
nu fi timida si fa-o
daca incerci singura, vezi ce anume introduci ca sa il scoti. chiar daca pare curat, poate sa-ti faca o infectie
mult noroc

| Loca explică (pentru rino90):

Singura chiar nu pot...
Si la GInecolog trebuie sa iti faci programare...Nustiu ce sa fac ce sa introduc pentru al scoate.

| rino90 a răspuns (pentru Loca):

Pai. nu cred ca o sa ai nevoie de prodramare.
te duci, vb cu asistenta ca ai o problema. ii zici ca te-ai pricopsit cu el si ca te deranjeaza si nu ai vrea sa o amani.
in principiu cam asta ar trebui
ma indoiesc ca o sa il scoti u singura
in afara de doctor, am o recomandare oribil de proasta. sa il lasi pe prieten sa incerce, dar cum am mai zis... e oribil de proasta ideea, pentru ca nu e medic si nu stie ce face si pe unde sa umble, iar u singura nu vezi ca sa faci asta
fa-ti curaj cu ginecologu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi si te doare?

| SadWord a răspuns:

Striga-l:Iesi ma nebunule ca te crap!rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu doua degete! ca doar nu la inghitit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si data viitoare sa-l legi cu ata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l pe iel sa-l scoata si daca nu mai e acolo cheama-l sa rezolve problema pina la capat. Ce ti-e si cu tinerii astia cum lasa treaba neterminata!

| GLu a răspuns:

Singura sansa e cu degetele alta solutie nu gasesc, si ai grija in continuare

| CaSsiDykeNNeDy a răspuns:

laughinglaughing))))))))))))))laughing))) cu penseta laughing)laughing)laughing)rolling on the floor)