| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce simte un baiat atunci cand se da la o fata?

Răspuns Câştigător
| MEduard a răspuns:

Depinde.

Fiecare vede altfel lucrurile. Poate un băiat să se dea la o fată şi să nu simtă ceva. În general, un băiat se dă şi simte ceva pe moment după poate să nu mai simtă. Diferite situații. Când simte şi vrea se vede asta în comportamentul lui.

9 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Ca trebuie sa fie a lui. E ca un fel de premiu care daca il castiga e multumit. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Atracție fizică.

| NameHarris a răspuns:

Pai poate simti doar doua lucruri|happy
1 Are fluturi in stomac '' adica o place''
2 Fierbe apa la cardanlaughing) '' Adica iar trage-o odata''laughing

| Happyjump a răspuns:

Simte cum i se scoala

| corhaz a răspuns:

Simte ca vrea sa o f...

| Phini a răspuns:

laughing Acelasi lucru pe care il simtiti si voi cand va dati la tipi. dar aici sunt si exceptii ( partea materiala, si altele )

| UnDezaxat a răspuns:

Foame.

| Anonimata23 a răspuns:

Simte ca o place.

| jacky7 a răspuns:

Un morcov in fund