| anonim_4396 a întrebat:

O fată simte daca un baiat este indragostit de ea?

6 răspunsuri:
| Atechan a răspuns:

Depinde de persoana respectiva si de tine. Daca stai mereu in preajma ei zambind si razand, da isi da seama.Dar, daca o ignori total va crede ca nu esti interesat. Bafta!

| rusel a răspuns:

Nu trebuie sa simnti ci sa observi daca se uita la tine atent daca iti zambeste, daca incearca sa se bage cu tine in insema...in caz daca esti cu el si vrei sa afli daca te iubeste, fa-l un pic gelos...fa in asa fel el sa nu fie langa tine si suna-l intrabal ce face. daca te intreaba si el ce faci spune-i ca vorbesti cu un baiat pe adrese sociala..vezi cum reactioneaza daca cere multe detalii ca de ex..cine e, de unde il cunosti, ce vorbesti cu el..insemna ca te iubeste, daca nu si pune doar 2 intrebari insemna imm ca te iubeste da nu atat cat vrei tu!

| TheOriginalVlad a răspuns:

Depine de persoana

| ChrisCannot a răspuns:

Simte numai daca baiatul ii dovedeste asta prin fapte, vorbe,/mereu e in preajma ei, o inveseleste...se comporta altfel decit cu celelalte.Iar daca baiatul e c-am timid, rusinos... poate sa iubeasca la nebunie/dar daca nu are curajul sa o spuie, nici fata nu va sti.(

| ChrisCannot a răspuns:

Simte./numai daca el dovedeste asta prin fapte, vorbe frumoase, priviri, se comporta diferit de celelalte.