| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Ce simte un baiat cand vede o pr de a lui in costum de baie sau imbracata mai sexy (gen pantaloni mulati bluza putin transparenta sau mulata) simt ceva? :-) :-) p.s. prietena nu iubita funda

6 răspunsuri:
| Angelina01 a răspuns:

Ce-i frumos si Lui Dumneeu ii placehappy

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca e numai prieten si nu se simte atras fizic de fata nu simte nimic special.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca arata bine, normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se va excita putin sau putin mai mult, depinde si de el, daca e genul care cand vede o fata zice "ce cur are aia" sau merge mai departe fara sa bage de seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu simt ca se ridica nivelul.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta...ce simte o fata cand vede o geanta frumoasa in vitrina sau o pereche de pantofi? big grin