| Madayna a întrebat:

Vi s-ar parea indecent sa vedeti pe strada o fata imbracata intr-o rochita de plaja putin transparenta, pana la genunchi si cu costum de baie pe dedesubt? Imi e extrem de rusine, merg la piscina si nu stiu ce sa fac. As putea sa-mi iau jeansi scurti si o bluza mai vaporoasa?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca ti-e rusine i-a jeans.

| ElenaSA a răspuns:

Daca pana la piscina treci printr-o zona mai pretentioasa ia-ti pantalonii.

| OchiiCaprui a răspuns:

Dc sa-ti fie rusine?
Doar nu mergi in bustu' gol laughing

| alex688 a răspuns:

Deloc, e vara, e super cald nu vad cui i s-ar parea ceva anormal!