| XoOxXo a întrebat:

Ce simti in timp ce faci dragoste cu iubitul prima data?

Răspuns Câştigător
| byank1000 a răspuns:

Ce-mi place intrebarea asta :X

Cred ca este unul dintre cele mai importante momente din viata unei femei.

Simti ca nu ai aer, ca iti vine sa-l strangi in brate atat de tare, incat ai impresia ca deveniti aceiasi persoana...in momentul acela toata lumea e a ta!

Atentie: iubeste-l cu adevarat.sa nu regreti dupa aia!

Sentimentul e atat de frumos. daca stii sa il traiesti! day dreaming

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vibratii love struck

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Eu...
Prima data am simtit o durere de nedescris, insuportabila si a trebuit sa ne oprim.
A doua oara in schimb, doar placere...
Ii minunat ca iti simti iubitul cu adevarat :X

Sa nu te sperii...
Te doare... probabil [ nu la toate fetele se intampla ]
Dar iubirea dintre voi... o sa te faca sa uiti de durerewinking

| doinitza12 a răspuns:

Un disconfort pentru inceput. dar apoi este super

| drAn3 a răspuns:

Era sa zic eu ce simti, dar totusi, e forum public si mai sunt si pusti si pustoaice pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simti ca ai fluturi in burta. tot corpul tau vibreaza de emotie, dar si de fericire.nute teme nu este nimis rau. incerca si o sa vezi. Succes!