| Ana_Ana_2000_otXr a întrebat:

Ce simti cand faci prima data dragoste?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cand o faci prima oara sigur nu te simti ca in scenele de amor din telenovele. Sunt emotii la mijloc, incordare, discomfort ridicat si de cele mai multe ori durere care variaza ca intensitate de la femeie la femeie. Cel mai probabil si la urmatoarele 4-5 contacte sexuale o sa resimti un oarecare discomfort dupa care placerea o sa ia locul durerii.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Referitor la fete, ele in aproape toate cazurile simt o senzatie de durere, de la imensa la insuportabila si o dorinta nespus de mare ca acel calvar crancen/inuman sa se termine cat mai repede posibil. big grin

| andrey69 a răspuns:

Placere,teama,frica,dorinta...s-a.m.d

| AlexTeAjuta a răspuns:

Daca te referi ca fata e simplu prima oara o sa te doara putin nu insuportabil, putin a doua oara o sa fie mai bine si dupa usor usor o sa simti doar placere dar prima data o sa te doara un pic asta este adevaru.