| smecherita_4821 a întrebat:

Cum te simti atunci cand faci pentru prima data dragoste? fundita la cele mai clare raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Sa fiu sincera :-s nu am simtit placere. A fost ceva neplacut si dureros, desi nu aveam emotii eram pregatita, era totul ok. Dar cel mai important lucru, pe care eu nu l-am facut, dar iti spun tie (presupun ca esti virgina) e ft important sa faci cu cineva pe care-l iubesti, cineva tandru cineva atent. cineva care te merita. Pup

15 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Te simti ciudat, asta cred ca e cel mai bun raspuns.In rest bine nu prea e atunci cand faci pentru prima data dragoste. Exista o durere normala ce poate fi mare sau mai redusa.Depinde.Placere nu exista prima data, dupa se poate vorbi si de placere.Relaxarea e cheia.Bafta!

| Hmmmm a răspuns:

Ai pus doua intrebari stupide care mai mult ca sigur vor fi raportate.
raspunsul la intrebarile tale:vei afla atunci cand vei face si tu!

| Hmmmm a răspuns:

Deea-sa stii ca nu e adevarat. te-ai uitata la profilul meu si la raspunsurile mele? daca nu, atunci te rog sa o faci inainte sa zici ceva.
sunt unele intrebari la care raspunsul se poate afla doar practicand acel ceva, simtind pe propria piele.

| Hmmmm a răspuns:

Butterfly; x te intreb acelasi lucru ca si pe deea.
aaa...si te rog sa nu imi pocesti numele.deocamdata sunt izabella03, nu izabela!happy

| Hmmmm a răspuns:

Madytza-atat timp cat nu iti pocesc eu numele nu o sa te las sa il pocesti nici tu pe al meu. e vorba de bun simt si de respectul pe care se presupune ca ar trebui sa il avem unu fata de celalat. dar cu cine vorbesc eu despre respect?
daca eu nu gandesc la fel de inteligent ca tine inseamna ca trebuie sa vorbesti asa? nu prea cred.imi miroase a fetita rasfatata. tie nu? cine vorbeste de fite?
si 3 de ce te bagi in discutiile altora? mi s-a acrit de fetitele ca voi. m-am saturat!

| Hmmmm a răspuns:

Ω††®MIKblond4UΩ††®kiss:X:Xkiss nici pe tine nu te-au invatat la gradinita ca nu e frumos sa te bagi in discutiile altora? deja m-am saturat sa iti explic asta.am mai avut discutii de genul asta cu tine de n-spe ori.chiar nu vrei sa intelegi? m-am saturat sa iti explic. e ultima data!

| anduta160 a răspuns:

Nu poti exprima ceea ce simti.Si sunt de acord cu @izabella03. Aaa si inca ceva fiecare isi exprima parerea opinia, indiferent daca este buna sau rea asa ca ...Pace!

Răspuns utilizator avertizat
| madytza_7574 a răspuns:

Izabella03 ai cam multe fite in c** unii incearca sa ajute persoanele ...nu ca tine, tu nu vezi ce fite ai in tine?laughing ia-o mai usor fta ca e grav asa, si care e problema daca ti-a pocit numele? te crezi regina angliei?!

| no name a răspuns:

Nu stiu sentimentu acela daca poate fi descris e ceva inexplicabil cel putina asa a fost pentru minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fie stupide. Tu ai stiut cum te simti inainte sa faci sex|dragoste?straight face e normal sa intrebeoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@izabella03, numai raspunsuri din astea dai rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la inceputh te doare evident e si normalhappy. dupa te vei simti binehappy:*
te pup:*

SuCcEsS!:X:*

| Iliutz a răspuns:

Se scola l.aba

| Iliutz a răspuns:

Se scola la babbababa