| ndivgntfbub a întrebat:

Ce simti la primul contact sexual? Doare sau este o placere?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ambele,dar are castig de cauza placerea.
Altfel n-ar mai ajunge nimeni sa faca sex vreodata!

| briosicabriosel a răspuns:

Poi simti o durere, care nu o vei mai simtii niciodata si tot odata placere, e o combinatie laughing

| Lore2good a răspuns:

Depinde de baiat din punctul meu de vedere. Daca stie cum sa faca un preludiu bun, atunci probabil vei simti placerea mai tare decat durerea. Daca baiatul nu stie ce are de facut, atunci e cam nasol pentru ca e posibil sa ramai cu amintiri neplacute.

Bafta!

| ValyCoolBoy a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat... pe mine de exemplu nu m-a durut deloc dar la fete e cam naspa ca o sa le doara sigur...laughingrolling on the floor

| Love3 a răspuns:

Este ca o durere de masea, doare dar nu vrei sa ti-o scoata:*

| bobosf a răspuns:

@Lore2good cum adica amintiri neplacute? Doare, dar este si placere, e un mix, atata timp cat astepti cu cineva special oricat de dureros sau nu este, tot va ramane o amintire placuta, stai linistita.

@Lore : amintiri neplacute le ai in boscheti sau pe centura, eu stiu pe unde iti imaginezi tu...