| dragonslep a întrebat:

Ca adolescent doare tare cand ai primul contact sexual?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde de la un adolescent la altul.

Pa-pa.

| Axys a răspuns:

Sal! pe moment o sa te doara... pentru ca te dizvirginezi. o sa te doar o perioada happy dar va trece happy daca nu esti pregatit sa te dezvirginezi happy ia-ti un prezervativ happy asa nu poti sa te dizvirginezi dar pe liber da e dureros tot ce trebuie sa faci e sa nu o ei in seama sad stiu cai greu...

| Athée a răspuns:

Depinde de la un adolescent la altul. Daca esti baiat, mai putin. Daca esti faca sunt sanse mari daca pertenerul nu se descurca cum trebuie.

| Maravilla a răspuns:

Depinde daca ai vuvuzela sau cos de baschet.