| DAC a întrebat:

Ce simtiti cand iubiti?

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

Cand iubesti simti ceva ce nu poti exprima in cuvinte.nu-ti mai este foame.nu iti mai este somn. vrei tare mult sa vezi persoana iubita si sa o strangi in brate.sa simti ca e langa tine.Dar din iubire se poate ajunge si la altceva, suferinta, care e cea mai nasoala boala pe care o poate avea cineva.
Iti place raspunsul meu?:*
Succes in dragoste:*

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat simti ca te-ai gasit sufletul pereche.Simti ca nimic nu mai conteaza in afara de el, simti ca fara el nu poti trai.Simti acei fluturasi in stomac, acei fiori care-ti dau sentimentele peste cap:X

| Viviluka a răspuns:

Cand iubesti...simti ca plutesti
Ca numai esti pe acest pamant.
Simtit ca ai vrea sa iti dai si viata pentru acea persoana.
Simti ca nu poti sta fara el/ea.
Simti si niste "fluturasi in stomac ".
Simti ca atunci cand te atinge esti in al 9-lea cer.
Simti ca ti-e dor de el/ea.
Nu poti uita imaginea lui/ei.
O / il ai in mintee mereu.
Simti ca o sa stai toata viata cu el/ea
Simti tot ce e mai frumos pe aceasta lume

| Angel_8399 a răspuns:

Cand iubesti simti ceva ce nu poti exprima in cuvinte.nu-ti mai este foame.nu iti mai este somn. vrei tare mult sa vezi persoana iubita si sa o strangi in brate.sa simti ca e langa tine.Dar din iubire se poate ajunge si la altceva, suferinta, care e cea mai nasoala boala pe care o poate avea cineva.
Iti place raspunsul meu?:*

| whoocares a răspuns:

Simti ca iubesti.

| Criiistinutsa a răspuns:

Ceva de nedescris. La inceput fluturasi in stomac, emotii, dar cu timpul incep sa disparabig grin.
Ajungi sa vrei sa dai ce-i al tau persoanei iubite, sa iti faci griji pentru ea, sa tii la ea...
Ajungi sa nu poti sta fara ea, te gandesti continuu la acea persoana.

| Arhanghel a răspuns:

Pai e un sentiment de nedescris... simti k nu mai egzista nimeni in afara de tine si parteneru/a. uiti de tot si esti complet aerian/a^_^

| swagMeOutBitch a răspuns:

=]]]nu prea multe

| georgiana112 a răspuns:

Eu ma simt fericita tot timpul, abia astept sa revad persoana iubita si ii arat enorm de mult ca il iubesc, ii fac cadouri si numa la el ma gandesc, il visez mult :X Funda?