| anonim_4396 a întrebat:

Voi iubiti?
simtiti dragostea?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La intrebarea ta,pot raspunde numai cu o melodie, veche, cunoscuta si foarte iubita! Uite-o:
http://www.youtube.com/watch?v=jcIUSZ43gtM&feature=related
Dragostea e peste tot!
Incepe prin a-ti umple inima ta cu ea si-o vei vedea peste tot!

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu,frate,nu stiu ce`i aiastraight face cred ca nici nu existaoh go on

| anonimatus a răspuns:

Da o simti si uneori ai impresia ca te zdrobeste atat iubire uneori vrei sa scapi sa stii ca nu mai exista un baiat ca el:Xsad*

| Annd a răspuns:

Mi s-a luat de ea crede-ma.
E nasol sa fi tu cel care isi bate capul ca un nebun in relatie si celalat.nu mai zic.
In fine...e frumos, dar si urat...plus ca in cazul meu viitorul va fi greu.
Nu stiu ce sa fac...