| madalin984 a întrebat:

Ce simtiti cand va sunt linse picioarele sau le lingeti? Am aflat ca sufar de foot fetish. Pareri?

8 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Aoleu, eu am avut odată Trojan era instalat în cerebel, în cele din urmă a dispărut, nu era mediul potrivit pentru el =]].
Aa, am mai avut şi keylogger în creier, îmi citea unul toate gândurile dar s-a auto distrus keylogger-ul din creier şi acum numai am nimic rolling on the floor)))).

| Mussette a răspuns:

Altceva nu ai găsit de lins?hee hee

| vaporwave a răspuns:

E normal, ar trebui sa intri pe 4chan, acolo gasesti comunitatea persoanelor cu fetish-ul asta
glumesc, dar chiar sunt thread-uri in care posteaza poze cu picioare...

| Mistiqueh a răspuns (pentru vaporwave):

4chan e cancer, nu le spune de el ca isi distrug inocenta si "copilaria". rolling on the floor)))))
Nu sunt eu asa mare, dar de cand stiu de 4chan viata mea e complet diferita. :C

| vaporwave a răspuns (pentru Mistiqueh):

De unde ai aflat de el?

| Ruxandra15 a răspuns:

Du-te la un psiholog. Nu sunt lucruri total normale si se pot trata. Totusi nu suntem pisici.

| Dracoola a răspuns:

Bine ca nu suferi de parkinson.

| BoYkAn a răspuns:

Ia un băţ și lovește-te cu el cand simti vreo nevoie si iti va trece daca vrei si tu asta