| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! Am un fetish pentru picioarele fetelor sau femeilor. Voia ati lins vreodata picioare? Va plac picioarele. Fetelor voi v-ati lasa picioarele sa fie linse de baieti!?!?!?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu dragul meu, nu am lins și nici nu voi linge pentru că nu sunt bolnav mintal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu este nimic rau in asta.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca am fost prea scurt in ceea ce am spus.
Nu este nimic rau in a linge picioarele. Este doar un fetis. Foarte multi oameni au diferite fetisuri, unele chiar care fac rau.
Da, am lins si am supt degetele iubitei si iubitului meu. Iubitei nu-i place, iubitului ii place.
Trebuie sa te adaptezi dorintelor partenerei. Daca fetei nu-i place, trebuie sa-i respecti vrerea.
Repet, nu este boala, este un fetis.

| LPCTSTR a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Au, bi?
M-ai lovit în inimă cu acea evaluare, mi-a ajuns până la heterozomii Y.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ai punctat foarte bine: e doar un fetis inofensiv. Nu stiu de ce altii il vad asa dezgustator si degradant. Omul are o preferinta aparte pentru aceasta parte a corpului...asa si? Atata timp cat e consimtit si partenerului ii face placere orice e permis in dormitor. Si eu sunt bi si am avut iubita care avea o astfel de preferinta pentru picioare. Nu m-a deranjat deloc. N o vad ca pe o chestie bolnava.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Iarta-ma, dar n-am vrut sa-ti fac rau. Totusi e bine ca nu ai avut atac de apoplexie.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Ai dreptate. Sexologii spun ca nu este pervers nimic in sex daca este agreat de ambii parteneri.

| wpetterssone a răspuns:

Nu mi-am lăsat picioarele linse de cineva și nici eu nu am lins cuiva picioarele. Dar dacă vrei o experiență cu picioare, poți merge desculță prin iarbă și te vei relaxa.

| Jhonny312 explică (pentru wpetterssone):

Nu ai fi interesata sa-ti linga cineva picioarele!?!?

| wpetterssone a răspuns (pentru Jhonny312):

Nu am această plăcere.