| Narfundo a întrebat:

Ce spun rasfatatele cand vad asta?!
http://www.youtube.com/watch?v=TDlTGhe3YoE

16 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce ar trebui să spună?

| Vix999 a răspuns:

Vai ce-mi place filmul. Si ador si melodia big grin

| papusica987 a răspuns:

Superlaughing

| DOARoVIATA a răspuns:

Felicitari!
mai facut sa vars

| Narfundo explică (pentru DOARoVIATA):

Mai usor cu masturbarea in acest caz! amice!

| DOARoVIATA a răspuns (pentru Narfundo):

De unde pana unde tragi tu concluzi de masturbare? ai stat tu la curul meu sa vezi daca mi-a frec? mai usor cu vorbele aiurea amice! laughing

| Narfundo explică (pentru DOARoVIATA):

Vorbe aiurite spui tu amice. Potoleste-ti vocabularul pentru ca dai de inteles ca esti un mizerabil. Auzi la el. vars"

| DOARoVIATA a răspuns (pentru Narfundo):

Eu creca tu esti cel mai mizerabil daca postezi asemenea clip... hai gata ca imi stric ziua cu tine

| Narfundo explică (pentru DOARoVIATA):

Da ce are clipul ma pana la urma?! Gay-ule care esti!

| DOARoVIATA a răspuns (pentru Narfundo):

Ma cumosti tu pe mine? mai lins in cur si mi-a placut sa zici ca st gay?laughing)

| Narfundo explică (pentru DOARoVIATA):

Observ ca-ti place sa fi gay dar cred ca-i cazul sa incetezi.PA

| Darkangelzn a răspuns:

Ohhh ce barbat prost raspunde ele

| Narfundo explică (pentru Darkangelzn):

Nu ai de unde sa stii pana nu raspunde una

| Toxique a răspuns:

Ce dorești să zică? pe mine mă enervează muzica aia tâmpită, și oricum, prin cuvântul "răsfățată" imi dau seama că te crezi mai geniu, filozof și presus cu un anumit lucru, sau vrei să demonstrezi ceva ce e inutil, ori mă înșel.
bye

| AlexJman97 a răspuns:

Video cam pus de pomana! Nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi prin asta...