| MIRUNA_3089 a întrebat:

Ce spuneti daca ne-ati povesti si noua cel mai frumos lucru din viata voastra legat de un baiat/fata? ca doar e frumos sa ne aducem aminte de lucrurile placute... voturi la toate+funda la cel mai dragut raspuns

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ce-ar fi să nu vă povestim?

| Piticutsss a răspuns:

Buna. Poi... sunt destul de multe :* iti spun doar 2 legate de prietenul meu. Stie sa ma surprinda de fiecare data, ca sa ma faca fericita.

1-intr'o seara mi-a lasat la usa un trandafir rosu si o scrisorica de dragoste :*

2-de ziua mea, la 00:00, a venit la mine cu un ursulet si un trandafir rosu.

A fost dragut din partea lui. Si multe altele:*

| ciresicaSiatat a răspuns:

Cel mai frum lucru pe care l-a facut iubitul meu a fost dupa o cearta s-a dus sa-mi ia flori din parcul public pentru ca la ora aia nu era nicio florarie deschisa si s-a intalnit cu politia comunitaralaughinga primit doar un avertisment si cand mi-a povestit cu cele 2 flori in mana(atat apucase sa ia), mi s-a parut cel mai minunat baiat!:X

| BuBu_5403 a răspuns:

Pai sati povestesc cum a fost cu primul meu prieten:era in vacanta de iarna, prima data cand ma duceam la tara in vacanta de iarna si de colind si de revelion; era in prima seara de colind, acolo la mine la tara e diferit fata de oras la ora 00:00 toti oamenii in varsta ies cu covrigi mandarine prajituri de toate si fac 2 coloane, iar noi trecem printre cele 2 coloane si ei ne baga in plasa...eh eram cu verisoarele mele si ne-am dus la foc ca se face foc la tara se ard cauciucuri si am stat ce am stat si dupa am plecat la foc in satul alaturat acolo verisoarele mele mi-au facut cunostinta cu un baiat care tot intreba cine sunt si m-a luat de brat si am luat-o inainte eram capul tribului laughing ca sa spun asa; doamne si eu nu cunoastema pe nimeni si se uita toata lumea la mine asa ciudat, eu nu mai puteam de rusine si am mers noi asa am ajuns la foc am stat si acolo ce am stat si dupa neam intors in sat la mine era vreo 5 dimineata erau verisoarele mele cu iubitii lor si eu cu baiatul asta(inca nu eram impreuna), si stateam la foc si eu m-am dus aproape de foc ca imi era frig si el a venit si m-a luat in brate am stat ce am stat dupa a plkt de LG mine sa indepartat si m-am dus eu la el si atunci m-a luat in brate si m-a sarutat. deci vreua sa-ti spun ca in momentul ala ma gandeam la mama ca o sa ma omoare dk afla laughing dar a aflat ca nema dus si la revelion impreuna a facut cunostinta cu el si chiar i-a placut de el laughingeu aveam 12 ani atunci si el avea 15

| Ania222 a răspuns:

Ziua in care l-am intalnit pe el a fost cea mai frumoasa zi din viata mea. Era intr-o dupa-amiaza friguroasa de Februarie. Eu, iubitul meu si prietena mea ne "adapostisem" intr-o cafenea pentru a ne mai incalzi, cand l-am vazut pe el. A fost ca si cum stiam ca imi era "destinat", ca si cum si intr-o alta viata ar fi fost la fel ( desi nu cred in reincarnare). Dar din pacate el era cel mai bun prieten al iubitului meu; chiar daca eu nu mai sunt cu acel baiat de foarte mult timp, intre mine si "cel predestinat" nu exista decat o frumoasa prietenie de care ma bucur enorm de mult in fiecare clipa in care il am alaturi de mine.