| AnIsOaRa_5434 a întrebat:

Care este cel mai important lucru din viata voastra? (cel mai frumos raspuns dau fundita).

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Cel mai important lucru în viaţă este să ai în faţă zilnic prezenţa lui Dumnezeu. Dacă ai aceasta, realizezi că fiecare zi este un dar de la Dumnezeu. Acum, in ziua de azi sunt bolnavi de cancer, si nu numai...si din cauza asta sunt fericita ca nu`s atat de grav bolnava si am tot ce`mi doresc langa mine: familia, iubitul si prietenii mei.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oamenii pe care ii iubesc. Putini dar esentialihappy

| Vizitiul a răspuns:

Familia!

| Luori a răspuns:

Cel mai important pentru mine este sa fiu sanatoasa, sa ii am alaturi pe cei dragi, sa ma simt bine asa cum sunt, sa fiu fericita, sa imi traiesc viata fara regrete si nu in ultimul rand. sa am prieteni adevarati!

| LuS[z] a răspuns:

Cel maimportant in viata mea? nu stiu daca in viata mea... cei pe care i-au iubit unii din familia mea sunt In Ceruri sper iar actual acum? acum nu am decat momente clipe dar hai sa zic si eu Mama Si Tata oricum am doar momente acum laughing)

| elamit a răspuns:

Baietii mei pe care ii iubesc enorm.

| secret_2443 a răspuns:

Familia :X