| MIRUNA_3089 a întrebat:

Povestiti-mi cum a fost la prima voastra intalnire... e frumos sa ne aducem aminte de lucruri frumoase. Cea mai draguta si interesant, dar bineinteles adevarata primeste funda + voturi la toate

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea intalnire cu fostul a fost cu un baiat pe care nu-l mai vazusem niciodata il stiam de pe mess laughing si am fost in mall am baut un suc si apoi am fost la film. si stiu ca m'a luat de mana si simteam tot felul de chestii ciudate parca aveam fiori in tot corpulhee hee apoi in statie la tramvai venea tramvaiul si mi-a zis ca sa nu-l luam pe ala si am intrebat de ce si m'a intors si m'a sarutat big grin eram in stare de soc atuncilaughing pentru ca a fost total neasteptat nu stiam ce sa mai zic. apoi am fost in parc si ne'am sarutat toata searahee hee si a fost o intalnire reusita am ramas impreuna 4 luni. :-

| Lindsey a răspuns:

Prima mea intilnire a fost in curtea vecinilor big grin, fostul meu iubit a aranjat totul din timp, a pus un trAndafir alb si lung intr-un copac, apoi ma suna si imi spune sa ies, nu mi la dat deodata, mergeam cu el si cind colo vad ca brusc il scoate din copac, ia rupt toti spinii ca sa nu ma intep, a fost foarte frumos, dar nu au durat mult relatiile noastre fiindca diferenta dintre virste este foarte mare si am crezut ca va fi mai bine daca ne vom despartzi broken heart(