| Contrast a întrebat:

Ce spuneti despre ultima inventie antiviol?!

http://www.psihoterapie.net/......ntata.html

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Mi se pare o idee exceptionala me bucur ca cineva a inventat asa ceva. Cred ca ar fi o lume mult mai sigura cu eabig grin. Felicitari doamnei.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ostias laughing atunci e bine pentru femeie infractorul o sa ramana cu stromeleagu' facut bucati. Daca nu sil da jos si o face cu perechea se supara si ii da papucii

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesant articolul!
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi să vreau să fac sex pentru prima dată cu o fată cu care am o relaţie de câteva luni şi să-mi spună, stai că o facem mâine că azi mă duc la doctor să-mi scoată dispozitivul anti-viol.
Eeehaa... păi are papucii la uşă instant.
Să mai fie disponibil şi gratis pe banii noştri,... deja e o imensă porcărie.
Salut.

| Zenithf a răspuns:

Pai, ca sa "functioneze" trebuie ca respectivul sa fi facut deja ceva - sa si-o bage inauntru - si atunci cum mai protejeaza de viol?

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Sa dedici 30 de ani pentru asa proiect! o viata. cea care il cumpara probabil stie ce o asteapta. eu zic ca nimeni nu te violeaza daca esti acoperita si nu atragi atentia. daca ne da casa de sanatate gratuit, e ca.