| kastumm a întrebat:

Ce spuntei despre masturbare la Baeti? la ce poate folosi sau la ce poate dauna

Răspuns Câştigător
| szergiu a răspuns:

Dauneaza. Din cauza masturbarii in exces pot aparea diferite forme de ipotenta.
-Ejacularea dupa 1-2 minute
-Suptierea stratului de piepe de pe penis
-Sa nu se mai scoale penisul
-Eliminarea spermatozoizilor in cantitati foarte reduse.

3 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Se spune ca iti creste par in palma dar eu n-am vazut niciodata un om cu palma paroasa si cica e sanatoasa dar cica e foarte mare pacar(din punct de vedere religios)

| Ale14me a răspuns:

De daunat nu dauneaza sanatatii, dar vezi sa nu te lauzi cu asta, mai ales in fata fetelor deoarece nu vor fi prea incantate sa auda asta...insa dintr-un alt punct de vedere este sanatos,, cica"...