| diana_9296 a întrebat:

Ce subiecte de discutie poti avea cu un baiat de 16 ani la telefon?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Cu un băiat poți discuta, ce vrei tu, nu sunt rețete, pentru asta. Nu pricep de ce nu față în față, ci la telefon. Nu-i spune că îl placi, decât puțin,,, ca să nu ș-o ia în cap,, și profitând de asta, să îți facă fițe / să înceapă să o facă pe nebunu /,, să se dea mare,, față de tine.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Înainte să faci sex, învață cum se evită o sarcină. Și nu mai scrie prostii pe http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex

| diana_9296 explică:

Si sa-l placi fffff multbig grin

| diana_9296 explică:

Multumesclove struck