| ReZiSTorr a întrebat:

Ce subiecte poti aborda cu o fata pe internet astfel incat sa nu pari penibil dar nici insistent?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Orice decât bună ce faci... ce culoare îți place... câți ani ai și alte întrebări de astea suuuuper baaasiiiiccc

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce lucrurui aveti in comun: scoala, serviciul, facultatea, pasiunile....etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Abordezi subiecte de interes comun. Ca să afli ce interese are, pui întrebări.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce ar face cu 1000000$? ^_^

| Mosotti a răspuns:

Cum zice sadrian, intrebi ce interese are si aia este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiecte care vrei tu, poți să-i trimiți mesaje penibile iar daca tipa e mișto o s-al transforme în ceva calumea. Dar aia e una la 1000 de tipe.
Contează ce scopuri ai când te bagi in seama pe net, daca vrei sex și ceva mai mult folosește aluzii sexuale. Care nu caută așa ceva pe net nu o să-ți răspundă la flirt.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

Contează ce-și dorește ea, vei părea penibil dacă-i vorbești despre sumerieni și anunnaki când ea vrea să vorbiți despre sex... și viceversa.

| OFQuestions a răspuns:

Vorbeste cu ea despre Azorel