| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte poti aborda cu o vedeta? Eu vreau cu Celia. poate si ceva de nunta dar nu numai...nunta ei e in august.Dar vreau si alte subiecte... tongue

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Poti s-o intrebi ce face ca sa se distreze, cam pe unde ii place sa-si faca vacantele, cum se ascunde de presa, ce momente stanjenitoare a intampinat in dragoste si alte domenii si alte chestii din-astea femeiesti.
Incearca sa vorbesti cu ea ca cu o prietena (nu te gandi ca anumite intrebari sunt nepotrivite) si ai sa vezi ca subiecte veti avea.