| Andreea911 a întrebat:

Ce supriza as putea sa ii fac iubitului meu la aniversarea noastra, al 3-a an? Sau cadou? Ajutati-ma cu niste idei, va rog!

10 răspunsuri:
| psycho771 a răspuns:

Pfff, te inteleg! si eu am aceeasi problema cu prietenul meu (2 ani jumate de relatie). pana acum i-am cumparat: un lantisor de cauciuc cu medalion de la fossil, un parfum, tenesi converse, o pernuta, o camasa de vara, manusi de piele, ceas.
aditional, pentru ca de ziua lui nu era in tara, i-am facut un filmulet draguti cu prietenii lui urandu-i la multi ani, pentru ca se simti mai aproape...
poti organiza o cina romantica pentru voi, in care sa-i gatesti, sa pui lumanari... poti sa-i iei chiar si accesorii pentru calculator, un joc, papuci de alergat, un animalut de casa, un colaj inramat cu poze cu voi, etc. tu-l cunosti cel mai bine si stii ce-i place si ce-si doreste. gandeste-te la ce ti-a zis ca i-ar placea sa aiba, sau ce ti-a zis ca i-ar trebui si vrea sa-si cumpere thinking succes, stiu ca ai nevoie :*

| OnuOnulică a răspuns:

Sex.

| OnuOnulică a răspuns:

Glumeam cumapai ceva de imbracat/un tricou misto/panataloni...acesori.

| Cristiann25 a răspuns:

Un tort cu poza voastra pe el si sa iei o lumanare cu 3! E un cadou mai original decat parfumuri, bratari, lantisoare etc si cred ca o sa-l aprecieze mult mai mult!

| andru10best a răspuns:

3 ciocolate si pe fiecare ciocolata scrie ceva semnificativ despre fiecare an pe care l-ati petrecut impreuna. Uite aici mai multe idei http://www.surprizewow.com/cadouri/ciocolate-cu-biletele/

| Eviix a răspuns:

Un ceas de mana! big grin. Aaa. o bretara ceva smug., lantiisor. big grin Sper ca te-am ajutat!; o3 Funda?

| Methaallaid a răspuns:

Un album foto cu voi doi. Cel puțin al meu ar aprecia.

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Ai putea sa faci un album cu fotografii cu voi 2. E o idee romantica si draguta.O sa-i placa.

| Andreea911 explică:

Va multumesc mult pentru fiecare idee! M-ati ajutat si nu prea, deoarece in acesti 3 ani i-am cumparat:bratari/lantisoare de argint, rama/puzzle cu poza noastra, ceasuri, bluze/tricouri si tot feluri de accesori.Tort cu siguranta o sa ii fac, ca in fiecare an:d...Cina imi da de gandit fiindca deocamdata locuiesc cu parintii.Chiar la telefon si laptop nu ma gandesc. Vreau ceva dragut, original! Va multumesc inca o data!:*

| skumpii27 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un telefon nou, un ceas, sau poate niste haine, un tort care sa fie facut de tine si o felicitare in care sa scrii cat de mult il iubesti etcc., un laptop performant, o bratara, un echipament sportiv, un aparat de fotografiat, o cina speciala pentru 2winking mai vezi si tu big grin sper ca te-am ajutat cu cateva idei happy