| lavyyy_6110 a întrebat:

Ce cadou i as putea face iubitului la aniversarea noastra?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tablou cu voi doi
inimioara / ceva dragut de plus

tot felul de lucruri personificate cu poze de-ale tale, ale lui sau cel mai bine ALE VOASTRE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O palma peste fata. eu mereu il bat pe iubi la aniversarile relatiei noastre!

| dragodana a răspuns:

Salut! Depinde de varsta voastra. Ceva ce n-are, ce-i trebuie, ce i-ar placea.Kitch-urile cu inimioare, plusuri, poze ale voastre vor fi aruncate cu trecerea anilor pentru ca veti creste si nu-si vor mai avea locul in viata voastra chiar daca sunteti impreuna sau nu. Daca revii cu detalii iti putem da idei, asa...intrebarea ta este prea generala.

| andru10best a răspuns:

Aniversarea de un an ar trebui sa fie in jurul acelui an petrecut impreuna. Eu i-as lua 12 ciocolate cu cate 12 biletele in care sa scriu cate ceva despre fiecare luna pe care am petrecut-o impreuna. Sau as face un jurnal in care sa pun poze cu noi, sa astern amintiri si ganduri pentru el. Sunt multe lucurui pe care le poti face. Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/