| AllSun a întrebat:

Ce surprize mici sa-i fac iubitului? Nu costisitoare si zilnice... Funda TPU, pupici

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Lasa obiectele costisitoare!happy Doar din cand in cand cate o pernitsa cu poza voastra si tot ce scrie mai jos, cred ca prezenta ta neasteptata din cand in cand e o surpriza mai placuta! Du-te la el acasa fara sa stie cu o prajiturica facuta de tine[daca nu te pricepi pune`o pe mami sa te ajute, sau pe altcineva].fa`ti un jurnal.si daruieste`il lui pentru cateva zile sa il citeasca!:X E ca si cum ti-ar cit gandurile.vei dobandi increderea lui si dragostea totala,crede`ma!:X:X Scrie`i poezii love struck Si din cand in cand cumpara`i o atentie mititica.o poza modif pe net si scoasa pusa in rama. hmm. o bratarica cu dedicatie micutsa, sau fara dedicatie doar cu ceva scris pe ea. ceva de frigider despre iubire, o carticica despre iubire.sau alte cadouri ce sa aiba legatura si cu pasiunile lui!:* Succes, te pup:*

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Un tricou cu o bratara de baieti ar fi destul de ok si cool

| Aylee a răspuns:

Cate 1 prezervativ echivalentul a 4lei/zi. Iar place crede-ma.

| dreamgirl16 a răspuns:

Sau tot ce scrie mai sus*laughing)

| kryszta a răspuns:

O perna cu o poza cu voi pe ea sau o cana tot asa...fii creativa :*

| EmHinoki a răspuns:

Hei happy. Din cand in cand eu ii bag prietenului meu in buzunar o hartiuta micuta pe care scriu "te iubesc micuu'/te iubeste iem/ti pup draga iubiiii". bine asta pentru ca asa ne spunem noi cateodata. ai putea incerca e discret si adorabil! si il lasi sa il gaseasca cand se duce acasa si atunci se va gandi la tine. Ii poti face o bratara si sa-ti faci la fel sa fie bratara voastra happy sa o purtati mereu.un fel de logonda;>. Sau nu vorbi cu el toata ziua si la sfarsitul zilei cand sti ca a intrat dai beep si cand te va suna nu'i raspunde da ocupat si dai un mesaj "dragul meu... iarta'ma ca astazi m-am indragostit. am cunoscut cel mai perfect baiat pentru mine pe care am inceput sa ador sa'l iubesc cu fiecare minut. am cunoscut perfectiunea masculina in interiorul meu. am cunoscut iubirea de langa mine. am cunoscut sprijinul de langa mine (...) te'am cunoscut pe tine. te iubesc" sau ceva gen.adica la inceputul mesajului sa creada ca l'ai inselat si la sfarsit sa'si dea seama ca e vba de el. E frumos smug. Nu trebuie' sa'i faci cadouri! Pentru ca dupa o sa profite. Tre' sa'i arati ca il iubesti fara sa'l sufoci.Baietii se sufoca repede laughing.

| miolina a răspuns:

Sunt destule surprize in viata, dar daca tu vrei sa le termini rapid, n-ai decat.