| x3Clover a întrebat:

Ce telefoane merg bine pe net? cu viteza?

2 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Telefoanele de la Google. De exemplu:
Samsung Galaxy Nesus
Samsung Nexus S
Samsung Nexus Prime
Astea merg cel am irepede de pe toata piata.
Si te-as ruga ca data viitoare sa nu mai gresesti categoria.

| VFC a răspuns:

Samsung Galaxy... bla bla bla
am un prieten cu Samsung galaxy uff zici ca e de pe vremea primului razboi mondial...deci se zcarie repede, se blocheaza, merg greu applicatiile
eu nu ma laud dar am iphone de 1 luna si sa mor eu de s-a zgariat, blocat, sau sa am vreo problema cu el si recunosc l-am scpat de cateva ori
de ce crezi ca sunt cele mai scumpe
daca iti permiti poti sa iti iei unu 4 sau 4s la liber dar mentionez ca al meu e 4
sau daca vrei iti iei la abonament
Good luck... funda?