| Dreamy a întrebat:

Ce telefoane simple, usor de manevrat, fara touch si cu meniu in limba romana stiti? E pentru bunica si ea nu e "experta" in telefoane. Funda! Si scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

I-ai un telefon care sa tina bateria, Nokia e cel mai bun. Unul fara sa aiba multe functii :camera, mp3 sau alte cele.
Nokia 1208winking

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sony Ericsson K330
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-sony_ericsson-k330-2060
Motorola w230
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-motorola-w230-1746
Nokia 3500
Lg gb 115(asta il are bunica:)))

| glamour a răspuns:

Nokia 5000, e subtire, meniul e foarte usor de manevrat, nu are touch. daca e pentru bunica cred ca orice telefon vechi merita cumparat, nu sta sa se joace pe el, si nici de frumos nu-l tine, merge si unul la mana a2a, mic, subtire si cu design classic.

| Carmen a răspuns:

NOKIA 3410. ieftin, usor de manevrat si foarte rezistent

| zuzu a răspuns:

Siemens a70hee hee

| RMihai a răspuns:

I phone 4

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Cele mai bune telef pentru bunica ta foarte usor de manevrat, ieftine si simple sunt:Nokia 1208 si Nokia 1203. funda?:*

| xXxRaduxXx a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/zte-s302 :)) telefonul special pentru bunici:D

| UnicornsAreLove a răspuns:

Samsung C-260 pare performand n-are nimic! Are calendarul si ora pe prima pagina meniul usor n-are foto n-are nimic interesant.Singura chestie e ca este cu clapita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1310

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colia S402 - telefon special pentru bunici, cu meniu cat se poate de simplu si butoane maaari.Numai ca le-am cumparat bunicilor mei acum 2 luni, si acum au renuntat la ele, se plang ca baraie tot timpul ceva in timpul unei conversatii, plus ca se aude un ecou enervant. Daca bunica ta poate trece peste asta, atunci Colia e super pentru ea, mai ales ca e si ieftin (in jur de 200 lei).happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......a-5472499/
intra aici e cel mai simplu telefon din lume pararea mea

| FloriN_4913 a răspuns:

Nokia C3