| Cookiesssssssssss a întrebat:

Bună.
De câteva luni bunică mea are probleme cu cartela, cred.
Fun fact nici eu nu știu cu ce pana la urma, dar știu ca nu poate primi mesaje sau apeluri de la nimeni, doar ea poate suna.
A schimbat 2 telefoane din cauza asta și tot nu a mers, mi-am petrecut jumătate de zi prin setări, nimic. Am sunat la cei de la Orange si mi-au spus ca e posibil sa fie cartela stearsa, mi-au zis sa cumparam alta noua.Astăzi și-a cumpărat o cartela noua(Orange e și asta noua), nici cu cartela noua nu poate primi apeluri.
Cineva știe ce ar putea fi?
Sa fi fost ambele telefoane bulite cu aceeași problema?
Ah da, sunt telefoane de alea simple cu butoane, care, după părerea mea ar trebui sa fie mai de durata decât astea cu touch-screen rolling on the floor))
Scuzați categoria, nu știu dacă am nimerit-o.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca is petarde de la marci anonime gen Maxcomm acolo iti e problema. Telefoanele cu butoane ultra ieftine is la fel de calitative ca oalele cu gauri.

| Cookiesssssssssss explică (pentru Wr3nch):

Yeah, rahat. exact telefon de ăla si-a luat. laughing))
Mersi fain.

1 răspuns: