| Alexandru_8811 a întrebat:

Ce test de sarcina imi recomandati?batting eyelashes

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Surecheck sau Barza. Dar facute corect (la minim 7 zile de intarziere a menstrei, sau 21 de zile de la ultimul contact sexual, din prima urina de dimineata).

Abh
| Abh a răspuns:

Orice test de sarcina e bun, atata timp cat il utilizezi conform instructiunilor.

| CarmenR a răspuns:

Sincera sa fiu, de-a lungul vremii am incercat mai mult. Surecheck este destul de bun. Iata si un articol care ti-ar putea fi de folos: http://www.qbebe.ro/......de_sarcina

| IoanaAndrei a răspuns:

Alexandrule, nu iti face griji, in fundulet nu poti sa ramai insarcinat. De fapt, cred ca da. Gandeste-te la Mircea Badea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma urmei ce test de sarcina ii recomandati baiatului?