| No0oName a întrebat:

Ce ti se rupe de pe penis cand te dezvirginezi? please funda

Răspuns Câştigător
| NightHeaven a răspuns:

Lol ce intrebare. Exista doua posibilitati aici:
1.Ti se rupe ata care face legatura intre piele si penis (cea care e vizibila la varful penisului)
2. Nu ti se rupe nimic toata viata si nu exista vreo schimbare vreodata la penisul tau. Amandoua cazurile sunt foarte ok. NightHeaven

3 răspunsuri:
| george89 a răspuns:

Himenul, prostul familiei rolling on the floor

| gigel68 a răspuns:

Ti se rupe in 2... daca ata e intreaga varful poate sa atarne. daca nu cade... jos sau sus, depinde de gravitatie.

| AudColorat a răspuns:

Ti se rupe capu ala prost straight face