| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebui sa fac pentru a cuceri o fata frumoasa?
Sa ii duc flori?
Ea acum este cu un baiat si as vrea sa o cuceresc fara sa stie baiatul respectiv...

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Nu neaparat o fata se cucereste cu flori, sincer depinde mult si de ia, cata seriozitate vede la tine, daca ii poti oferi protectie, daca crede ca poate avea incredere in tine, atunci ea poate spune ca esti o persoana care nusi doreste sa o piarda.atunci va alege unul din doi, in cazul tau e bine de avut o discutie serioasa cu ea sa-i spui ce simti pentru. ea, ai putea sa ai probleme cu actualul ei prieten ca ii furi iubita, si s-ar putea sa pierzi! o discutie in doi la un suc, plimbare, etc.si o mica atentie din partea ta ai putea avea castig.mai depinde cat de serioasa este relatia intre ei.

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite parerea mea este sa vezi intai daca te place ea apoi sa incepi cu diverse atentii care stii bine ca ar atrage orice fata, dar atentie sa nu simta actualul ca ai faci curte s-ar putea sa ai probleme.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi fetele trebuie sa fim rasfatate sa ne dati atentie si sa fiti caldurosi cu noi dar ca sa ne faceti sa ve placem trebuie sa ne sarutati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si blea ai ahuit cu tatu spune-i hai sa ne **** si vseo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi, scapa de baiat

| 271195 a răspuns:

Nu e singura