| Erika:) a întrebat:

De multe ori mi s-a intamplat ca mie si verisoarei mele sa ne placa de acelasi baiat si intotdeauna ea ramanea cu baiatul respectiv, mereu ea a fost condiserata cea mai buna, cea mai frumoasa etc. Ce credeti ca ar trebui sa fac?( dau funda)

Răspuns Câştigător
| Carly22 a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu bff meu.Stiu ca o data am izbucnit si-am intrebat-o De ce mereu tu esti aia mai frumoasa? si ea a zis ca nu-i adevarat.Amandoua suntem frumoase.Si tie ti-au cerut baieti sa fii cu ei. Daca nu ai obs dupa mine roiesc numai baieti de a VII-a (eram intra VIII-a cand am intrebat-o).
Fiecare are personalitatea lui. Poate tu esti mai timida, si verisoara mai indrazneata sau invers.
Noi eram amandoua amuzante si dezinvolte, numai ca ea nu arata de fata cu altii cand era suparata si nici ignoranta ca mine.Deci asta ne diferentia pe noi.
O sa gasesti pe cineva si pentru tine.
Funda?

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai poate b acela se potrivea cu ea nu cu tine stie sa se dea pe langa ei. ramai tu nu te schimba si-o sa gasesti pe cineva de 100 de ori mai bun decat poate gasi ea.

| mona a răspuns:

Tocmai ca nu ai ce face, lasa ca si pentru tine exista cineva, numai ca poate nu i momentu sa l cunosti[inca]

| Intelligence a răspuns:

Hei:* nu cred ca trebuie sa iti faci griji.nu mi se pare ca nu esti imi buna decat ea.din poza pe care o vad.desi e mikutsa
cred ca doar ca nu ai intalnit baaitul potrivit.adica.K Dzeu nu ti`l da pentru ca nu te merita.nu pentru ca nu esti buna.
Sa stii ca " Ce`i al tau e pus deoparte".
nu conteaza cu cati a fost ia.si cati ti-a luat.conteaza sa fie si ceva serios la mijloc.si nu prea cred asta`hee hee Deci nu`ti fa griji.va venisi vremea ta big grinhee hee
ASTA E PAREREA MEA big grin!

| 4l3x a răspuns:

Bag'o de unde a iesit laughing

| Amidepsi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta...mult,cu fiecare fata cu care ma imprieteneam. poate ca nu ai gasit baiatul potrivit.sa iti zic ce am patit eu:am fost intr-o tabara si m-am imprietenit cu colega de camera.printre toti indivizii de acolo erau trei baieti mai draguti cu care am stat in general(ma rog, cu grupu)si ea i-a luat pe totistraight face.
in fine, vine cina festiva si stam toti la o masa.cel mai dragut dintre tipi face schimb de locuri cu unu si se asaza langa mine.eu am crezut ca a facut asta doar ca sa il lase pe altul sa stea langa colega mea(aia doi se tinusera de mana mai devreme si era evident...)in fine. apoi ma invita la dans(dansator genial)si radem toata seara si alte alea, eu nu i-am acordat mare importanta pentru ca eram obisnuita sa fiu rolul secundar.ma rog,a doua zi plecam si cand ajung acasa aflu ca asta era indragostit de mine,ca un disperat!straight face
a zis ca nu stiu cum sa atrag baietii si probabil e adevarat,adica nici nu m-am straduit dar ar trebui sa te lupti sa iesi in evidenta, nu renunta pentru ca in general tu esti umbra, nu e mereu asa.bafta!

| gaby37 a răspuns:

Viata taieti venele

| CristianM a răspuns:

Daca esti cea din avatar presupun ca verisoara ta e un model din america de ramanea ea cu respectivii, ori ti-a placut de tipul gresit

| HatakeKakashi a răspuns:

Adauga id antonio_alex1998 si poate voi reusi sa iti explic dar am nevoie de o poza cu aman2 si sa spui ceva despre personalitatea amandurora

| alina28_6114 a răspuns:

Rupe-i capul, esti fata desteapta si vei gasi tu un motiv