| 21ndstilllachild a întrebat:

Ce trebuie facut pentru a primi mailul de confirmare|

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa te duci in email-urile tale si sa dai click pe linkul din email. Asta inseamna sa confirmi.

| 21ndstilllachild explică (pentru neluL):

Pai n am primit nimic

| neluL a răspuns (pentru 21ndstilllachild):

Ai cautat si in Spam? Daca nici acolo nu este, asteapta si fa-ti activitatea pe site pana primesti un mesaj in pagina ta de genul ''Va rugam sa verificati casuta de mail si sa dati click pe linkul de confirmare...'' (e scris cu portocaliu)

| 21ndstilllachild explică (pentru neluL):

Pai asta am primit, dar n am primit nici mail de confirmare, nci de inregistrare

| neluL a răspuns (pentru 21ndstilllachild):

Pentru TPU? ...sau e vorba de alt site?

| 21ndstilllachild explică (pentru neluL):

Pentru TPU, n am primit nkkk

| neluL a răspuns (pentru 21ndstilllachild):

Daca poti sa postezi raspunsuri si intrebari atunci nu este nici o problema.