| Kymbey a întrebat:

Ce trebuie sa fac atunci cand iubitul meu imi spune ca ma iubeste, dar ca numai suporta sa stea cu mime ca il zapacesc in telefoane. Avem 2 ani impreuna si am trecut prin multe. Imi spuneereu sa ma schimb. Dar si el e schimbat. noi nu mai iesim impreuna si multe alte lucruri. Daca ii spun imi spune s ail las cu prostiile. imi cere mereu sa ma schimb. ce sa fac ca sa il apropii mai mult de mine...?

Răspuns Câştigător
| ElenaFlorinaX a răspuns:

Nu trebuie să te schimbi pentru nimeni, draga mea. Cine te iubeste, te iubeste aşa cum eşti. Faptul că iubitul tău face asta, sunt semne că în paralel are pe altcineva sau ar vrea să aibă. Dacă te iubeşte, să te iubească aşa cum eşti. Crede-ma că ştiu ce spun, am trecut si eu prin asta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In situatia actuala nu prea mai ramane nimic de facut, decat sa va continuati viata separat!
Daca el nu te poate accepta asa cum esti si tu in disperare il controlezi cu telefoanele, nu exista sanse sa poti avea o realtie normala cu el!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic altceva, decat sa te schimbi asa cum si-ar dori iubitul. happy

| Kymbey explică (pentru corbulalbrosu):

Da. dar pentru ca il iubesc atat de mult. Gresesc. Eu imi doresc sa ne petrecem timpul impreuna. sa vb non stop la telefon dar el imi spune ca are nevoie de libertate.