| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci intr-o relatie deschisa? cu ce trebuie sa ma imbrac si cu ce trebuie sa ma incalt? FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Rochite scurte, pantaloni scurti, pantofi cu tocuri, pentru a fi cat mai feminina si sexy. Ceea ce iti pune in evidenta corpul cel mai binebatting eyelashes Daca ai un decolteu bogat poarta bluze de genu acesta. Ceea ce avantajeaza kissFUNDA?

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Maieu si slapi.

| VincentVlnt a răspuns:

Ce intelegi prin cuvantul,, relatie deschisa ''?

| xDoll a răspuns:

Wtf?
rolling on the floor)))
scuze da` atata am putut sa rad cand am vazut intrebarea?
explica.mi si mie ce legatura are relatia deschisa cu stilul vestimentar? laughing))))
Si asa cum zice @Roxa maieu si slapiiwinking