| xDxDxDxDxD a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa merg la un majorat si nu vreau sa ma imbrac in rochita nici sa ma incalt cu sandale cu toc/platforma.Credeti ca ar fi ok sa imi iau o pereche de pantaloni scurti cu bretele si o camasa? puppy dog eyes Cu ce sa ma incalt? Tin sa mentionez ca majoratul are loc in pub.

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Ce gluma. Nu as merge la o petrecere seara in pantaloni scurti laughing. Nu mergi la pescuit totusi. O rochie iti da o oarecare feminitate. Si nu exista sandale fara toc? Daca stii sa le alegi, sunt mult mai de efect si denota bun gust. Asta desigur e parerea mea... Trebuie sa pastrezi anumite stiluri vestimentare pentru ocaziile potrivite.

1 răspuns:
| natstygirl a răspuns:

E destul de ok stilul tau si va fi dragut, ai putea sa incerci sa-ti pui si un papion, poti sa incalti niste pantofi darguti! happy Sper ca te-am ajutat! laughing)