| TudorGamer a întrebat:

Ce trebuie sa-i spun unei fete ca sa se simta speciala langa mine? Sau ce sa fac? RAPPIIDDD! FUNDAA

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde numai de generozitatea ta!
Pentru ca in fata unei fete care e totul pentru tine si vorbele, si mimica, si gesturile tale, o vor face sa se simta speciala!
Nu-ti imagina ca trebuie sa faci tumbe in aer, ajunge sa ii arati TU cat de fericit esti ca e alaturi de tine!

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i că eşti norocos că o cunoşti chiar se va simţi specială.

Să vă ţină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Nu ne plac pampalaii. Daca te place si ea, cu siguranta se va simti speciala. Daca o ridici in slavi, ii devii cea mai buna prietena. Si atat.

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui ceva, trebuie sa-i demonstrezi ca e cea mai speciala prin fapte. Tine-o in brate, sarut-o delicat, pup-o pe frunte.

| IreneMay a răspuns:

Ai nevoie de sfaturi pentru asta? Nimeni nu stie mai bine decat tine ce ar trebui sa spuna, dar daca vrei sa o faci sa se simta speciala doar pentru un motiv atunci gandeste-te cum te-ai simti tu in locul ei. In rest, totul vine de la sine. happy

| AlexandraMaria966 a răspuns:

Fa ceva frumos pentru ea, ca sa o faci sa se simta speciala. Faptele conteaza mai mult decat vorbele! happy

| AlexandraMaria966 a răspuns:

Aratai prin fapte cat de speciala este pentru tine! Vorbele conteaza mai putin decat gesturile happy

| Criss_Crisu_1997 a răspuns:

Serios? Asta trebuie sa vina din suflet. Daca simti ceva pentru ea stii exact ce trebuie sa faci sau sa o spui.Trebuie sa iti urmezi instinctele(bine nici prea departe, pana unde iti este permis)Si sincer mie ca fata imi displace cand aud vorbe aruncate aiurea...in genul"As face orice pentru tine"...e urat sa minti.