| TudorGamer a întrebat:

Ce trebuie sa-i spun unei fete ca ea sa se simta speciala? Spuneti-mi va rog chiar propozitiile! FUNDA! RAPIIIIID PLS

7 răspunsuri:
| Mrme a răspuns:

O fată frumoasă e o fereastră prin care privim în paradis.
Pune mâna pe o sobă fierbinte un minut şi ţi se va părea o oră. Stai cu o fată frumoasă o oră şi ţi se va părea un minut. Asta e relativitatea.
pot sa iti citesc fericirea de fata ta doar uitandu-ma in ochii tai minunati ca si cristalele
Cu chipul tau angelic m-ai cucerit
cu vorbele tale dulci ma alinti
cu zambetul tau enigmatic ma faci sa te doresc mai mult

| Maxnonymus a răspuns (pentru Mrme):

Fii serios frate... nu suntem in filme d-alea roomantice.
Daca spui asta s-ar putea sa rada de tine.

| TudorGamer explică (pentru Maxnonymus):

Care este problema ta? Raspunsul lui a fost foarte bun!

| Maxnonymus a răspuns (pentru TudorGamer):

Nu am nici o problema.
Ok, daca asa crezi tu foloseste vorbele astea iar dupa sa imi spui ce ai rezolvat.
Tu ce varsta ai?

| IreneMay a răspuns:

Sa se simta speciala? Nu ai nevoie de lectii pentru asta, fii tu insuti, iar restul ar trebui sa vina de la ea. Si cu toate astea HBoy are dreptate.
Oricum depinde si de felul de a fi a fiecarei fete.

| Ninaaaa a răspuns:

Spune-i ca o iubesti ..asta e ce mai important, nu trebuie sa te complici.

| Diana_Dya_1978 a răspuns:

Cea mai frumoasa replica pe care am auzit-o a fost : ''Ochii tai sun naturali?'' eu am zis : ''Da, de ce? '' si el a zis : '' Pentru ca mi se par prea frumosi ca sa fie naturali '' laughing) Mi s-o parut atata de dulce... In fine, sper ca te-am ajutat :*